Par mums

Viens no vienkāršākajiem aizdevuma veidiem, ko iespējams noformēt un saņemt ļoti īsā laikā ir ātrais kredīts internetā. Tas ir īpaši piemērots dažādām patēriņa vajadzībām, piemēram, kāda pirkuma veikšanai, rēķina apmaksai vai citu izdevumu segšanai. Ātrais kredīts internetā ir lielisks risinājums brīžos, kad nākas saskarties ar pēkšņiem un negaidītiem izdevumiem, bet līdz algas dienai vēl ir nedaudz jāpagaida. Tas patiešām ir ļoti vienkārši un ātri noformējams, jo lai to saņemtu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa aizdevums patēriņa vajadzībām. Parasti tā atmaksas termiņš ir līdz dažiem mēnešiem, vairākas kompānijas piedāvā iespēju atmaksāt aizdevumu arī ilgākā laikā, piemēram, viena gada laikā. Ātrais kredīts internetā ir neliels aizdevums – visbiežāk tā maksimālais apmērs ir līdz vairākiem simtiem latu.

Viena no būtiskākajām ātrā kredīta internetā priekšrocībām ir iespēja to saņemt ļoti īsā laikā, īpaši tad, ka kredītam piesakās atkārtoti. Pirmo reizi piesakoties ātrajam kredītam internetā, nepieciešams reģistrēties attiecīgā aizdevēja mājas lapā. Tas aizņem vidēji vienu stundu – protams, reģistrāciju iespējams paveikt arī ievērojami ātrāk vai arī krietni lēnāk. Piesakoties atkārtoti, ātrais kredīts internetā pieejams tikai dažu minūšu laikā.

Ātro kredītu internetā ir ļoti vienkārši un ērti noformēt, jo tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvojums. Tāpat parasti nav nepieciešama izziņa par ienākumu apjomu no bankas vai darba devēja. Tiesa, lielākā daļa aizdevēju prasa norādīt vismaz vidējos ikmēneša ienākumus.

Ātrais kredīts internetā ir arī ļoti pieejams, ko lielākā daļa aizdevēju strādā arī ārpus ierastā banku un citu organizāciju darba laika, arī brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts internetā ir pieejams gandrīz jebkurā brīdī, kad vien tas ir nepieciešams.

Viens no būtiskākajiem ātrā kredīta internetā trūkumiem ir salīdzinoši augstā mēnešu procentu likme. Lielākajai daļai aizdevumu piemēro gada, bet ātrajiem kredītiem internetā mēneša procentu likmi, turklāt tā ir diezgan augsta – vidēji no 10 līdz pat 40 procentiem mēnesī.

Ātrie kredīti internetā ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un kam ir pastāvīgi ienākumi. Kredīta saņemšanai nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Ātrais kredīts internetā parasti nav pieejams personām ar negatīvu kredītvēsturi.

Par mums

Aizņemies atbildīgi.

Ja Jums nav stabilu ikmēneša ienākumu, vai māc šaubas, ka nespēsiet atmaksāt kredītu termiņa beigās –  nepiesakieties  aizdevumam, jo tā Jūs tikai vēl vairāk pasliktināsiet savu finansiālo situāciju.

Rūpīgi izvērtējiet savu nepieciešamību aizņemties.

Pirms pieteikties ātrajam kredītam, rūpīgi izvērtē vai tas ir nepieciešams. Pat laikā neatmaksāti 10 Ls var sabojāt Jūsu kredītvēsturi un liegt aizņemties turpmāk, kad Jūsu finansiālā situācija būs stabilizējusies.

Aizņemies atbildīgi!

Salīdziniet visus kredītus pirms piesakies aizdevumam.
Atrodiet sev izdevīgāko un aizņemieties atbildīgi!